Bursa Karlıtepe Düğün Davetiyesi

Davetiye modellerinde 15. Yıla özel devam eden %30’a varan indirim sağlanmaktadır.

Düğün Davetiye Modellerinde Seçim Yapabilmenin İpuçları

Evlilik hazırlıklarının zor aşamalarından biride düğün davetiye seçimidir. Davetiye seçiminizi kolaylaştırmak için galerimizde davetiye örneklerine baka bilirsiniz. Bir çok davetiye modeli arasından yılın trendlerini inceleyip hayal ettiğiniz davetiyeye kavuşabilirsiniz.

Yüzlerce model arasından kolayca seçim yapabilmek için öncelikle kriterlerinizi belirleyip; sonrasında nasıl bir düğün davetiyesi istediğinize ve son olarak sözlere karar vermelisiniz..

Davetiye modeli seçerken birçok farklı fikir size yol gösterecektir. Mesela; davetiye modelinizi düğün konseptinize uygun seçmelisiniz. Bir diğer fikir’de sevdiğiniz şeylerden ilham alarak yeni bir tasarım oluştura bilirsiniz. Eğer farklı bir alternatif düşünüyorsanız, çift olarak anlamlı bulduğunuz aksesuarları birleştirerek, size özel bir davetiye tasarlaya bilirsiniz.

Davetiye model seçimi yaparken, Sade ve şık bir düğün davetiyesi yada, ilginç düğün davetiyeleri arasından kalıcı ve marjinal bir seçim yapa bilirsiniz.

Bilmelisiniz ki unutulmaması gereken bu detayı ömür boyu gülümseyerek hatırlayacağınız ve tamamen size özel olacağıdır.

Davetiye model seçiminden sonra sıra metin belirleme zamanı. Sizi en iyi şekilde anlatan metni seçmek, aşkınızı davetlilere anlatmanın  en güzel yolu olacaktır. Metin seçmekte kararsızsanız, sizlere çözüm olması için hazırladığımız düğün davetiye sözleri arasından uygun bir çok alternatifleri değerlendirebilirsiniz…